Vestuves

Vestuvių fotosesija

Vestuvių fotosesija

Čia ne apie mane, čia labiau apie fotografavimą, dar šiek tiek apie Jus. Keli patarimai iš mano patirties, keli pastebėjimai iš fotosesijų. Žinoma, tai jokiu būdu ne reikalavimai, tiesiog taip būtų paprasčiau… man 🙂 padaryti gražias, gyvas nuotraukas į kurias Jums būtų malonu žiūrėti ne tik ryt-poryt, bet ir po daug metų.

Tai ne tik vaikams, tai LABAI tinka ir suagusiems, punktai 1, 2, 6, 7, 8.

Atsipalaiduokite
Dar kartą atsipalaiduokite
Jei planuojamas šeimos su mažais vaikais fotografavimas, pagalvokite apie tinkamą laiką, tik Jus žinote kada mažylis būna aktyvesnis, linksmesnis. Ryte ar vakare? Diena? Tada ir fotografuosime.
Vieta. Namai – savas pasaulis. Labiausiai mažam vaikui pažystama aplinka. Čia jis jaučiasi saugus. Čia jo žaislai, garsai, kvapai. Su vyresniais galima kad ir į parką, į senamiestį, prie vandens. Pasivaikščioti, pažaisti, patyrinėti aplinką.
Daiktai. Atsipalaiduokite 🙂 Kamuolys, kastuvėlis-kibirėlis, mašina, lėlė-zuikis-puponautai, kreidelės, MUILO BURBULAI. Vat muilo burbulai dar niekad nepavesdavo. Ir popieriniai lėktuvėliai, laiveliai. Sulčių-sausainių, kitaip išalks ir pavirs pikčiurnom. Gal ką pasitiesti ant žolės? Tik visa tai į kokį linksmesnį krepšį, o dar geriau – į kuprinę. Tik ne į „Maximos“ maišelį, jie nefotogeniški visai-visai.
Kuo daugiau šypsenų – tuo ryškesnės, kokybiškesnės, „meniškesnės“ nuotraukos. Žinote, juk nuo šypsenų ir juoko kiekio tiesiogiai priklauso megapikselių kiekis ir objektyvo šviesumas. Taip, kaip ir rimtam reikalui susirinkome – fotografavimui, ir pinigus už tai sumokėjote, o dabar atsipalaiduokite. Apsidairykite, kartais net sunku patikėti, kiek aplink grožio, o mes vis skubam, lekiam.
Peržiūrėkite fotografo darbus internete, jo tinklalapyje. Nepatingėkite susirasti ir jo paskyrą FB, kiek „darbinę“ tiek ir asmeninę. Dar geriau būtų susitikti ir pakalbėti. Fotografo prašoma suma už jo paslaugas ir skyrelis „Apie mane“ jo tinklalapyje ne visada viską pasako apie jo gebėjimus. Nuotraukos Jums patiks, jei surasite „savąjį“ fotografą.
Atsipalaiduokite 🙂

        

 

Добавить комментарий